-11%
Kanapių sėklų baltymai Hempus, 250g, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Ekologiški kanapių baltymai – tai augalinės kilmės baltymų šaltinis pasižymi dideliu tirpiųjų skaidulų kiekiu. Puikiai tinka sportuojantiems, siekiantiems auginti ir išsaugoti raumenų masę. Kanapių sėklose aptinkamos visos 20 svarbiausių aminorūgščių, iš kurių net 9 žmogus gauna su maistu, kadangi organizmas nesugeba jų pasigaminti. Dėl tokio aminorūgščių spektro kanapių baltymai yra ...

Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ekologiški kanapių baltymai – tai augalinės kilmės baltymų šaltinis pasižymi dideliu tirpiųjų skaidulų kiekiu. Puikiai tinka sportuojantiems, siekiantiems auginti ir išsaugoti raumenų masę. Kanapių sėklose aptinkamos visos 20 svarbiausių aminorūgščių, iš kurių net 9 žmogus gauna su maistu, kadangi organizmas nesugeba jų pasigaminti. Dėl tokio aminorūgščių spektro kanapių baltymai yra laikomi pilnaverčiais – visai kaip ir gyvūninės kilmės baltymai. Tai gera žinia visiems augalinės mitybos šalininkams.

Peržiūrėta 34 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas