Milkaid® kramtomos laktazės fermento tabletės su saldikliu, N60 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Milkaid® kramtomos laktazės fermento tabletės su saldikliu, N60

Prekės ženklas: Milkaid

15,67€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Milkaid® tablečių sudėtyje yra laktazės fermento, kuris padeda suskaidyti piene ir pieno produktuose esančią laktozę ir leidžia valgyti norimus pieno produktus. Laktazės fermentas gerina laktozės virškinimą asmenims, kuriems sunku virškinti laktozę. Tinka vartoti vegetarams ir veganams. Be glitimo. Be dirbtinių dažiklių Vaikams nuo 3 metų. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Milkaid® tablečių sudėtyje yra laktazės fermento, kuris padeda suskaidyti piene ir pieno produktuose esančią laktozę ir leidžia valgyti norimus pieno produktus. Laktazės fermentas gerina laktozės virškinimą asmenims, kuriems sunku virškinti laktozę. Tinka vartoti vegetarams ir veganams. Be glitimo. Be dirbtinių dažiklių Vaikams nuo 3 metų. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydančiu gydytoju. Atsiradus nepageidaujantiems poveikiams nutraukite Milkaid maisto papildo vartojimą. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikykit vėsioje, sausoje bei vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartokite jei apsauginė plėvelė po kamšteliu yra pažeista.

Sudedamosios dalys

Gliukozės sirupas, laktazės fermentas, kvapiosios medžiagos, lipnumą mažinanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos), saldiklis (sukralozė). 

Naudojimo būdas
Rekomenduojama vartoti po 2 kapsules kiekvieną kartą valgant laktozės turinčių produktų. Tablečių skaičių galima padidinti ar sumažinti pagal individualų poreikį, bet ne daugiau nei iki 6 tablečių. 1 tabletėje yra 3000 FCC*. 1 dozėje (2 tabletėse) yra 6000 FCC*. *Maisto cheminių medžiagų kodeksas.
Gamintojas

Crosscare Ltd

Peržiūrėta 18 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas