-25%
NOW Alpha Lipoic Acid 100mg 60 Veg. Capsules, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOW Alpha Lipoic Acid 100mg Veg. kaps., N160

Prekės ženklas: NOW

Prekė išparduota

Aukščiausiems treniruočių tikslams pasiekti ir energijos kiekiui palaikyti - NOW Alfa liponinė rūgštis (ALA), praturtinta vitaminais C ir E. Alfa liponinė rūgštis randama kiekviename organizme, bet tik labai mažais kiekiais, kurių nepakanka norint palaikyti medžiagų apykaitą. Daug sportuojantiems ar besilaikantiems specialios dietos būtina naudoti maisto papildus su Alfa liponine rūgštimi, siekiant ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Aukščiausiems treniruočių tikslams pasiekti ir energijos kiekiui palaikyti - NOW Alfa liponinė rūgštis (ALA), praturtinta vitaminais C ir E. Alfa liponinė rūgštis randama kiekviename organizme, bet tik labai mažais kiekiais, kurių nepakanka norint palaikyti medžiagų apykaitą. Daug sportuojantiems ar besilaikantiems specialios dietos būtina naudoti maisto papildus su Alfa liponine rūgštimi, siekiant geriausių savijautos ir sporto rezultatų. 

NOW Alfa liponinės rūgšties (ALA) privalumai: 

  • Palaiko glutationo gamybą   
  • Skatina organizme trūkstamų antioksidantų atgimimą 
  • Praturtinta vitaminais C ir E  
  • Organinis junginys 
  • Patogu vartoti 
  • Be pieno, be kiaušinių, pagaminta be glitimo ir be riešutų
  • Tinka veganams bei vegetarams

Kokybės sertifikatas: GMP (Good Manufacturing Processes, liet. Geros Gamybos Praktikos) sertifikatas užtikrina, kad buvo išnagrinėti visi NOW gamybos proceso aspektai, įskaitant visus laboratorinius / bandymo metodus (stabilumui, stiprumui ir produkto kūrimui). Supakuota JAV, šeimos įkurtos ir valdomos įmonės nuo 1968 m.

Sudedamosios dalys

Pakuotėje: 60 veganiškų kapsulių
Porcija: 1 veganiška kapsulė

Vienoje porcijoje:
Vitaminas C (askorbo rūgšties pavidalu), 250 mg 
Vitaminas E (kaip d-alfa tokoferilo sukcinatas), 20 mg 1
Alfa lipoinė rūgštis 100 mg

Kiti ingredientai: ryžių miltai, hipromeliozė (celiuliozės kapsulė), magnio stearatas (augalinis šaltinis) ir silicio dioksidas. Vitaminas E iš ne GMO sojos.

Alergenai: žiūrėti sudėtyje. 

Įspėjimai:
Tik suaugusiesiems. Jei esate nėščia, vartojate vaistus ar turite sveikatos sutrikimų, pasitarkite su gydytoju. Laikykite sausoje, vėsioje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: NOW Foods Ltd. 244 Knollwood Dr, Bloomingdale, IL. 60108 JAV.
Platintojas: UAB „Papildų Grupė“, Senasis Ukmergės kel. 4, Užubalių k., LT-14302 Vilniaus r. Vilnius, Tel.:   +370 5 2442000, el.p.: [email protected] www.nutrigroup.eu

Partijos Nr.: žr. pakuotės apačioje
Geriausias iki (pabaigos): žr. pakuotės apačioje

Naudojimo būdas
Gerkite po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną.

Peržiūrėta 39 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas