-25%
NOW Maisto papildai Arginine 500mg & Citrulline 250mg 120 Kapsulių, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

NOW Arginine 500mg & Citrulline 250mg, N120

Prekės ženklas: NOW

27,99€ 20,99€

(Taupymas 7,00€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Argininas ir citrulinas yra dvi aminorūgštys, kurios yra svarbios baltymų metabolizmui ir panaudojimui, taip pat raumenų audinio palaikymui. Abu yra pagrindiniai karbamido ciklo tarpiniai produktai, kur jie dalyvauja detoksikuojant amoniaką gamindami karbamidą. Be to, bet koks argininas, nepaverstas karbamidu, patenka į bendrą kraujotaką, kur pasiskirsto įvairiuose audiniuose ir metabolizuojamas kitiems ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Argininas ir citrulinas yra dvi aminorūgštys, kurios yra svarbios baltymų metabolizmui ir panaudojimui, taip pat raumenų audinio palaikymui. Abu yra pagrindiniai karbamido ciklo tarpiniai produktai, kur jie dalyvauja detoksikuojant amoniaką gamindami karbamidą. Be to, bet koks argininas, nepaverstas karbamidu, patenka į bendrą kraujotaką, kur pasiskirsto įvairiuose audiniuose ir metabolizuojamas kitiems tikslams, pavyzdžiui, baltymų sintezei.
Privalumai:

Palaiko energiją ir tonusą
Skatina baltymų metabolizmą
Patogu naudoti
Tinka vegetarams ir veganams 
Kokybės sertifikatas: GMP (Good Manufacturing Processes, liet. Geros Gamybos Praktikos) sertifikatas užtikrina, kad buvo išnagrinėti visi NOW gamybos proceso aspektai, įskaitant visus laboratorinius / bandymo metodus (stabilumui, stiprumui ir produkto kūrimui). Supakuota JAV, šeimos įkurtos ir valdomos įmonės nuo 1968 m.

 

Sudedamosios dalys

Pakuotėje: 120 veganiškų kapsulių
Porcija: 1 veganiška kapsulė

Vienoje porcijoje:
L-argininas (laisvos formos) 500 mg
L-citrulinas (laisvos formos) 250 mg

Kiti ingredientai: hipromeliozė (celiuliozės kapsulė), silicio dioksidas, stearino rūgštis (daržovių šaltinis), kalcio citratas ir mikrokristalinė celiuliozė. Sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, kukurūzų, pieno, kiaušinių, žuvies, vėžiagyvių ar riešutų ingredientų.

 

Naudojimo būdas
Gerkite po 1 kapsulę 2 kartus per dieną.

Peržiūrėta 47 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas