OCUVAL Strong kaps. N30, N30 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

OCUVAL Strong kaps. N30, N30

Prekės ženklas: OCUVAL

11,99€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Ocuval StrongAkims"Ocuval Strong" – maisto papildas akims su Omega-3 riebalų rūgštimis, net 30 mg liuteino, vitaminais A, B2 ir cinku.Kuo akims svarbūs šie komponentai?Omega – 3 riebalų rūgštys. Tyrimai atskleidė, kad pakankamas vienos iš omega-3 riebalų rūgščių — DHR kiekis organizme, padeda išsaugoti normalų regėjimą.Vitaminai A ir B2 taip pat ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ocuval StrongAkims"Ocuval Strong" – maisto papildas akims su Omega-3 riebalų rūgštimis, net 30 mg liuteino, vitaminais A, B2 ir cinku.Kuo akims svarbūs šie komponentai?Omega – 3 riebalų rūgštys. Tyrimai atskleidė, kad pakankamas vienos iš omega-3 riebalų rūgščių — DHR kiekis organizme, padeda išsaugoti normalų regėjimą.Vitaminai A ir B2 taip pat padeda išsaugoti normalų regėjimą.Cinkas. Ne tik padeda išsaugoti normalų regėjimą, bet taip pat padeda palaikyti normalią vitamino A apykaitą.Kiek reikia suvartoti Omega-3 riebalų rūgščių, norint pajausti teigiamą poveikį regėjimo funkcijai?Per parą reikėtų suvartoti ne mažiau kaip 250 mg DHR omega-3 riebalų rūgšties.„Ocuval Strong“ dviejose kapsulėse yra omega 3 riebalų rūgščių, iš kurių DHR - 250 mg.!“Ocuval Strong” pagrindinės savybės:Stiprus. Sudėtyje gausu omega-3 riebalų rūgščių (net 250 mg) bei liuteino (30 mg).Su vitaminais. Sudėtyje yra vitaminų A, riboflovino (B2) ir cinko, padedančių išsaugoti normalų regėjimą.Tik viena kapsulė per dieną. Vienos pakuotės užteks visam mėnesiui!Klientų ypač vertinamas. Perkamiausias maisto papildas akims Lietuvoje 2018-2021 metais (Remiantis Softdent pardavimų duomenimis).Kada labiau reikėtų rūpintis savo akimis?Daug dirbant kompiuteriuDaug laiko praleidžiama prie televizoriaus ar mobiliųjų įrenginiųDaug skaitantDirbant didelio kruopštumo ir tikslumo reikalaujantį darbąJaučiant akių nuovargįMaisto papildus akims rekomenduojama vartoti:Senjorams. Su amžiumi kintant regėjimui, susiduriant su akių pokyčiais, lemiančiais regėjimo pasikeitimą.Vaikams ir paaugliams.Darbingo amžiaus suaugusiems. Ilgą laiką dirbantiems prie kompiuterio, ar didelio kruopštumo reikalaujantį darbą.Sudėtis:Vienoje kapsulėje (0,685 g.):Žuvų taukai, kuriuose yra omega 3 riebalų rūgščių: 250 mg.Eikozapentaeno rūgštis (EPR): 25 mg.Dokozaheksaeno rūgštis (DHR): 125 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas: 150 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas kuriame, liuteino: 30 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas, kuriame, zeaksantino: 6 mg.Cinkas: 1,5 mg (15 %*)Riboflavinas (vitaminas B2): 0,21 mg (15 %*)Vitaminas A: 120 µg (15 %*)Dviejuose kapsulėse (1,37 g.):Žuvų taukai, kuriuose yra omega 3 riebalų rūgščių: 500 mg.Eikozapentaeno rūgštis (EPR): 50 mg.Dokozaheksaeno rūgštis (DHR): 250 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas: 300 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas kuriame, liuteino: 60 mg.Didžiųjų serenčių žiedų ekstraktas, kuriame, zeaksantino: 12 mg.Cinkas: 3 mg (15 %*)Riboflavinas (vitaminas B2): 0,42 mg (30 %*)Vitaminas A: 240 µg (30 %*)*RMV – referencinė maistinė vertėLaikymas. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.Gamintojas: Valentis AGPlatintojas: UAB „Valentis Baltic“.

Peržiūrėta 38 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas