-30%
PROTO-COL Complete Collagen pak. N15, 15 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

PROTO-COL Complete Collagen pak. N15, 15 vnt.

Prekės ženklas: PROTO-COL

Prekė išparduota

Maisto papildas Proto-Col Complete Collagen 15 x 30ml – kolageno gėrimas lengvai naudojamame kasdieniniame paketėlyje yra sukurtas siekiant pagerinti odos išvaizdą, judėjimą ir savijautą.

„Complete Collagen“ sujungia ypač aukštos kokybės kolageno peptidus su maitinančiais vitaminais ir mineralais, įskaitant vitaminus B6, C ir E, biotiną, cinką ir varį. „Bioactive Collagen ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Maisto papildas Proto-Col Complete Collagen 15 x 30ml – kolageno gėrimas lengvai naudojamame kasdieniniame paketėlyje yra sukurtas siekiant pagerinti odos išvaizdą, judėjimą ir savijautą.

„Complete Collagen“ sujungia ypač aukštos kokybės kolageno peptidus su maitinančiais vitaminais ir mineralais, įskaitant vitaminus B6, C ir E, biotiną, cinką ir varį. „Bioactive Collagen Peptides“ ir vitaminai „Complete Collagen“, skatina odos gyvybingumą ir palaiko jungiamųjų sąnarių audinių gerą būklę.

Išlaikydamas natūralias kolageno atsargas, kolagenas padeda sulėtinti kolageno yrimo organizme procesą, kuris prisideda prie senėjimo požymių atsiradimo.

Naujausia kolageno papildų naujovė „Complete Collagen“ yra pirmasis kolageno gėrimas gelio pavidalu, sukurtas naudojant du „Bioactive Collagen Peptides“: „Verisol“, skirtą odai, ir „Tendoforte“, skirtą gerinti minkštųjų audinių, sausgyslių ir raiščių būklę.

Šis neįtikėtinas kolageno gėrimas gali pasigirti kliniškai įrodytais rezultatais, siekiant sumažinti smulkių linijų kiekį ir būklę. Kolageno peptidai „Complete Collagen“ taip pat gali padėti išlaikyti lygesnę, stangresnę odą ir pagerinti nagų, plaukų augimą bei jų kokybę. Tuo pačiu metu jis prisideda prie sveikų sąnarių ir palaiko raumenų jėgą, lankstumą ir lengvą judesį mankštos ir kasdienės veiklos metu.

„Complete Collagen“ yra patogiame paketėlyje, kurį lengva pasiimti visur, kur esate. Rekomenduojama papildą naudoti kaip kolageno „iš vidaus“ grožio režimo dalį, kartu su puikiais Proto-Col odos priežiūros produktais.

Kiekvienoje dėžutėje yra 15 x 30 ml kasdieninių paketėlių.

Formulėje 8000 mg kolageno peptidų per parą.

Reguliariai vartojant masito papildą:

11 % sumažėjęs celiulitas po 6 mėnesių.

15 % padidėjęs odos elastingumas po 28 dienų.

18 % padidėjo elastingumo kiekis po 56 dienų.

20 % sumažėjęs raukšlių kiekis po 56 dienų.

71 % moterų matė, kad nagai sparčiau auga ir yra tvirtesni.

Grynasis kiekis: 15 x 30 ml (450 ml).

Gamintojas: „On-Group Ltd“, Westbury BA13 4ES, Jungtinė Karalystė.

Naudojimas

Kasdien suvartokite visą vieno paketėlio turinį. Atidarius suvartoti per 24 valandas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Peržiūrėta 40 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas