-50%
BEPANTHOL BABY tepalas, 30 g | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

BEPANTHOL BABY tepalas, 30 g

Prekės ženklas: BEPANTHEN

Prekė išparduota

GERIAUSIAS IKI 31.03.2024

Bepanthol Baby 
Kasdienė švelnios jūsų kūdikio odos priežiūra ir apsauga
Ką reikėtų žinoti apie sauskelnių sukeltą bėrimą ir sausą odą?
Sauskelnių naudojimas neišvengiamas ir tai yra iššūkis švelniai kūdikio odai. Su kiekvienu kūdikio judesiu sauskelnės trinasi į jo švelnią odą ir gali pažeisti natūralų apsauginį odos lipidų sluoksnį. Dėl ilgesnio ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Bepanthol Baby 
Kasdienė švelnios jūsų kūdikio odos priežiūra ir apsauga
Ką reikėtų žinoti apie sauskelnių sukeltą bėrimą ir sausą odą?
Sauskelnių naudojimas neišvengiamas ir tai yra iššūkis švelniai kūdikio odai. Su kiekvienu kūdikio judesiu sauskelnės trinasi į jo švelnią odą ir gali pažeisti natūralų apsauginį odos lipidų sluoksnį. Dėl ilgesnio šlapimo ir drėgmės poveikio oda tampa lengvai pažeidžiama. Išmatose esančios dirginančios medžiagos taip pat gali pažeisti odą. Tai yra pagrindinės priežastys, lemiančios sauskelnių sukeliamą bėrimą. Norint nuo to apsisaugoti, reikalingas ypatingas dėmesys.
Kartais kūdikio oda gali pasidaryti sausa, suskeldėjusi ir šiurkšti. Tai gali sukelti nemalonius pojūčius ir padidinti odos infekcijos riziką, nes mikrobai gali prasiskverbti pro mažus įtrūkius odos paviršiuje. Net ir dedant pastangas apsaugoti odą nuo išsausėjimo, suskeldėjimo ir šiurkštumo, kai kuriems kūdikiams tai pasireiškia dažniau ir tada reikalinga ypač efektyvi priežiūra.
Kas yra Bepanthol Baby?
Bepanthol Baby yra švelnus dekspantenolio tepalas, skirtas sauskelnių srities odos bei sausos, jautrios ir dirglios odos priežiūrai. Bepanthol Baby sudėtyje yra dekspantenolio (provitamino B5), kuris stabilizuoja natūralų odos barjerą ir palaiko vidinius odos regeneracijos procesus.
Bepanthol Baby yra toks švelnus, kad gali būti saugiai naudojamas pačiai jautriausiai odai kiekvieną kartą keičiant sauskelnes (taip pat ir neišnešiotiems kūdikiams).
Bepanthol Baby sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ar dažiklių. Bepanthol Baby yra kliniškai patvirtintas, kad tinka kūdikiams.
Kaip veikia Bepanthol Baby tepalas?
Bepanthol Baby veikia keliais būdais:
·       Apsaugo – sukuria permatomą apsauginį sluoksnį, kuris leidžia odai kvėpuoti.
Kitaip nei daugelyje kitų nuo trinties ir sauskelnių sukelto bėrimo saugančių priemonių, Bepanthol Baby tepalo sudėtyje gausu lipidų. Dėl to jis sukuria papildomą apsauginį sluoksnį. Šis sluoksnis padeda apsaugoti jūsų kūdikio odą nuo trinties ir sudirgimo, kurie gali pažeisti natūralų apsauginių lipidų sluoksnį.
·       Maitina ir drėkina – tepalo sudėtyje esantis dekspantenolis (provitaminas B5) padeda kūdikio odai išlikti švelniai ir glotniai.
·       Skatina atsinaujinimą - didelė dekspantenolio koncentracija (5 %) palaiko natūralius odos regeneracijos procesus.
Kaip naudoti Bepanthol Baby tepalą?
Bepanthol Baby tepalą reikia tepti ant sausos, jautrios odos pagal poreikį.
Sauskelnių srities priežiūrai ir prevencijai ploną apsauginio tepalo sluoksnį tepti ant švarios ir sausos užpakaliuko odos kiekvieną kartą keičiant sauskelnes. Užtenka nedidelio kiekio visai užpakaliuko odos sričiai. Tepalas suformuoja permatomą sluoksnį. Jis nepalieka jokios storos baltos plėvelės, todėl jo nereikia nuplauti.
Bepanthol Baby tepalas gali būti naudojamas spenelių priežiūrai maitinant krūtimi. Jo dėka speneliai išlieka minkšti ir lygūs. Prieš maitinimą krūtimi nuvalykite tepalo likučius nuo spenelių.
Ingredients: aqua, lanolin, paraffinum liquidum, petrolatum, panthenol (dexpanthenol), prunus amygdalus dulcis oil, cera alba, cetyl alcohol, stearyl alcohol, ozokerite, glyceryl oleate, lanolin alcohol.
Atsargumo priemonės ir įspėjimai
Tik išoriniam naudojimui.
Saugoti, kad nepatektų į akis.
Laikymas / galiojimo laikas
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Po pirmojo tūbelės atidarymo galima naudoti 12 mėnesių.
 
Geriausias iki:  (žr. ant tūbelės ir pakuotės)
 
Pakuotės dydis: 30 g
 
Daugiau informacijos rasite www.bepanthen.lt
Gamintojas:   GP Grenzach Produktions GmbH,
Emil-Barell-Str. 7, 79639 Grenzach-Wyhlen, Vokietija
Atstovybė Lietuvoje: UAB „Bayer“, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva
 

Peržiūrėta 99 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas