-20%
CLARIWELL THYROKLER kaps. N60, 60 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

CLARIWELL THYROKLER kaps. N60, 60 vnt.

Prekės ženklas: CLARIWELL

26,49€ 21,19€

(Taupymas 5,30€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Unikali CLARIWELL® THYROKLER formulė su rudaisiais dumbliais (jodo šaltiniu), selenu, cinku ir L-tirozinu skatina skydliaukės hormonų gamybą, tokiu būdu užtikrinama normali skydliaukės veikla. 

Kam skirta: suaugusieji, gyvenantys ar dirbantys užterštoje aplinkoje, turintys nepakankamą skydliaukės funkciją, sergantys hipotiroze.

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Unikali CLARIWELL® THYROKLER formulė su rudaisiais dumbliais (jodo šaltiniu), selenu, cinku ir L-tirozinu skatina skydliaukės hormonų gamybą, tokiu būdu užtikrinama normali skydliaukės veikla. 

Kam skirta: suaugusieji, gyvenantys ar dirbantys užterštoje aplinkoje, turintys nepakankamą skydliaukės funkciją, sergantys hipotiroze.

Sudedamosios dalys

THYROKLER sudėtis

1 kapsulės sudėtis*

RMV**

L-tirozinas

300 mg

-

Cinko mono-L-metionino sulfatas

50 mg

 

įskaitant cinką

10 mg

100 % 

Selenu papildytos mielės

50 mg

 

įskaitant seleną

100 µg

182 %

Rudųjų dumblių – pūslėtųjų guveinių (Fucus Vesiculosus L.) milteliai

40 mg

 

iš jų jodo

200 µg

133 %

* REKOMENDUOJAMA PAROS NORMA: 1 kapsulė.

** RMV – rekomenduojamas paros vitaminų ir mineralų kiekis, išreikštas referencinės maistinės vertės procentu. 

THYROKLER sudėtis:

Rudųjų dumblių – pūslėtųjų guveinių (Fucus Vesiculosus L.) milteliai – svarbių mineralų šaltinis, įskaitant jodą, kurio biologinis prieinamumas yra geras. Rudieji dumbliai naudojami dėl natūralaus jodo, kuris organiškai įtraukiamas į ląstelių metabolizmą. Dėl algino rūgšties Fucus vesiculosus sumažina kraujospūdį, pašalina kenksmingus radionuklidus ir sunkiuosius metalus, taip pat sumažina organizmo intoksikaciją. Fucus vesiculosus efektyviai pašalina iš organizmo šlakus ir toksinus, palaiko sveiką endokrininę sistemą. Rekomenduojamas esant hipotirozei, sutrikus kraujotakai, apsinuodijus sunkiųjų metalų druskomis. Fucus vesiculosus lėtina aterosklerozės vystymąsi, mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Rudųjų dumblių polisacharidai brinksta ir išbrinkę dirgina žarnyno gleivinę, skatina peristaltiką, žarnyno valymąsi, dėl šių savybių dumbliai naudojami nutukusių žmonių antsvoriui mažinti.

Selenas yra mikroelementas, kuris būtinas skydliaukės hormonų sintezei ir veiklai. Seleno koncentracija skydliaukėje yra didesnė nei bet kuriame kitame kūno organe. Selenas veikia kartu su jodu ir suaktyvina tris skirtingus nuo seleno priklausomus fermentus, kurie gali suaktyvinti arba slopinti skydliaukės hormonus. Seleno trūkumas susijęs su hipotiroze, Hašimoto liga, padidėjusia skydliaukės liauka, skydliaukės vėžiu ir Greivzo liga. Selenas šiame papilde yra seleno mielių pavidalo. Patentuota žaliava yra seleno mielės iš Saccharomyces cerevisiae mielių atmainos, kuriose nėra patogenų ir GMO. Šios mielės augdamos geba kaupti ir įtraukti seleną į baltymų struktūrą.

Cinkas yra labai svarbus elementas, dalyvaujantis daugelyje pagrindinių skydliaukės biocheminių reakcijų. Cinkas būtinas hormonų trijodtironino (T3), tiroksino (T4) ir skydliaukę stimuliuojančio hormono (TSH) gamybai. Cinkas šiame papilde yra organinių mineralinių medžiagų – aminorūgščių chelatų pavidalo, organizmas gali jį lengvai pasisavinti ir panaudoti. Tyrimais įrodyta, kad patentuotas gaminys, naudojamas kaip cinko žaliava, geriau įsisavinamas ir kad cinko lygis plazmoje išlieka aukštesnis nei kitų formų cinke – 24 % geriau įsisavinamas ir 21 % geriau išlieka audiniuose nei cinko oksidas.

L-tirozinas žmogaus organizme formuoja baltymus, kurie svarbūs gyvybei; padeda organizmui gaminti svarbius fermentus; gerina ryšį tarp nervų ląstelių; padeda gamintis melaninui – odos pigmentui, kuris padeda apsisaugoti nuo nudegimo saulėje; dalyvauja skydliaukės hormonų gamyboje. Tirozino trūkumas gali sukelti skydliaukės disfunkciją, pavyzdžiui, hipotirozę, taip pat depresiją arba padidėjusį nervingumą dėl sutrikusios katecholaminų sintezės.

Daugiau informacijos apie THYROKLER veikliąsias medžiagas, jų poveikį ir mokslinius tyrimus pateikta skyriuje „Po mikroskopu

THYROKLER – Latvijos Respublikos maisto ir veterinarijos tarnybos užregistruotas maisto papildas, žr. registrą: : MVT Maisto papildų registras ir Lietuvos maisto papildų sąrašą

Naudojimo būdas
Rekomenduojama paros norma – 1 kapsulė. 1 kapsulė per dieną likus pusvalandžiui iki valgio arba prieš miegą. Pageidautina užsigerti vaisių sultimis arba vandeniu, nerekomenduojama užsigerti pienu. Nekramtyti. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

THYROKLER pakuotėje yra 60 kapsulių, kurios numatytos 60 dienų. Galite pastebėti energijos padidėjimą, praėjus vienam mėnesiui po to, kai pradėjote vartoti THYROKLER, tačiau rekomenduojame vartoti šį papildą ne trumpiau kaip 2 mėnesius, kad jūsų organizmas prisitaikytų ir pasiektumėte norimų rezultatų.

VARTOJIMO APRIBOJIMAI: NEVARTOTI MAISTO PAPILDO KAIP VISAVERČIO IR SUBALANSUOTO MAISTO PAKAITALO! Maisto papildas skirtas suaugusiesiems. Nerekomenduojama vartoti, jei esate nėščia, žindote arba jums nustatyta hipertirozė. Jeigu vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami šį maisto papildą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pasakykite gydytojui, jeigu vartodami maisto papildą blogai pasijutote. Nevartokite maisto papildo, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai papildo sudedamajai daliai. Jeigu gaunate pakankamą kiekį mineralinių elementų, įskaitant jodą, su maistu, vartojant dar ir papildus, mineralinių elementų koncentracija organizme gali pasidaryti per didelė.

Peržiūrėta 36 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas