-50%
Ekologiškos lukštentos kanapių sėklos Hempus, 250g, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

0 Atsiliepimai

Ekologiškos lukštentos kanapių sėklos Hempus, 250g, N1

Netrukus turėsime

Ekologiškos lukštentos kanapių sėklos – iš naujo menamas tradicinis lietuviškas produktas, dėl savo itin turtingos maistinės sudėties vadinamas supermaistu. Kanapių sėklose gausu vitaminų (B1, B6, B9), mineralų (Fe, P, Mg, Zn, Cu, Mn, K) bei polinesočiųjų riebalų rūgščių (ypač omega-3 ir omega-6), kurios vadinamos esminėmis riebalų rūgštimis. Jų mūsų organizmas ...

Daugiau apie prekę

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Ekologiškos lukštentos kanapių sėklos – iš naujo menamas tradicinis lietuviškas produktas, dėl savo itin turtingos maistinės sudėties vadinamas supermaistu. Kanapių sėklose gausu vitaminų (B1, B6, B9), mineralų (Fe, P, Mg, Zn, Cu, Mn, K) bei polinesočiųjų riebalų rūgščių (ypač omega-3 ir omega-6), kurios vadinamos esminėmis riebalų rūgštimis. Jų mūsų organizmas pats negamina, todėl itin svarbu papildyti kasdienę mitybą. Omega-3 ir omega-6 yra reikšmingos smegenų vystymuisi, imuninės sistemos funkcijoms ir kraujo spaudimo reguliavimui. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Peržiūrėta 30 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas