Kanapių arbata Hempus, 20g, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Kanapių arbata Hempus, 20g, N1

2,59€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata pasižymi gaiviu ir švelniu skoniu. Puikiai tinka gerti prieš miegą arba po aktyvios veiklos.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo arbatos skonį ir kvapą.Sudedamosios dalys: džiovintų pluoštinių kanapių žiedai ir lapai 100%.Svarbu įvairi ir subalansuota ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata pasižymi gaiviu ir švelniu skoniu. Puikiai tinka gerti prieš miegą arba po aktyvios veiklos.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo arbatos skonį ir kvapą.Sudedamosios dalys: džiovintų pluoštinių kanapių žiedai ir lapai 100%.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims.Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Peržiūrėta 16 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas