Kanapių arbata su aviečių lapais Hempus, 20g, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

Kanapių arbata su aviečių lapais Hempus, 20g, N1

2,59€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata su aviečių lapais pasižymi ne tik gaiviu ir švelniu skoniu, tačiau ir gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją, gerinti savijautą.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo arbatos skonį ir kvapą.Sudedamosios dalys: džiovintų pluoštinių kanapių ...

Maisto papildas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Hempus kanapių žiedų ir lapų, surinktų rankomis, arbata su aviečių lapais pasižymi ne tik gaiviu ir švelniu skoniu, tačiau ir gali padėti palaikyti viršutinių kvėpavimo takų funkciją, gerinti savijautą.Grynasis kiekis 20 g (20 vnt). Kiekvienas arbatos pakelis supakuotas sandariame vokelyje, kuris išsaugo arbatos skonį ir kvapą.Sudedamosios dalys: džiovintų pluoštinių kanapių žiedai ir lapai 70%, aviečių lapai 30%.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims.Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Peržiūrėta 26 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas