-25%
PHARMACERIS F, Mattifying-matinė mineralinė pudra nr.1, SPF30, 30ml, N1 | internetinevaistine.lt
PHARMACERIS F, Mattifying-matinė mineralinė pudra nr.1, SPF30, 30ml, N1 | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

PHARMACERIS F, Mattifying-matinė mineralinė pudra nr.1, SPF30, 30ml, N1

Prekės ženklas: PHARMACERIS

22,59€ 16,94€

(Taupymas 5,65€)

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Rekomenduojama normaliai, riebiai ir mišriai odai, linkusiai blizgėti.
Rekomenduojamas žmonėms, ieškantiems natūralios sudėties produkto bei kovojantiems su akne: siekiant užmaskuoti ir išlyginti trūkumus, būdingus spuoguotai odai (spuogelius, inkštirus, išsiplėtusias poras, paraudimą, nelygią odos struktūrą, negilius randus).Rekomenduojama naudoti tiems, kuriems taikoma farmakoterapija ( vietinė, sisteminė). Natūralios sudėties ir mineralinių pigmentų pagrindu ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Rekomenduojama normaliai, riebiai ir mišriai odai, linkusiai blizgėti.
Rekomenduojamas žmonėms, ieškantiems natūralios sudėties produkto bei kovojantiems su akne: siekiant užmaskuoti ir išlyginti trūkumus, būdingus spuoguotai odai (spuogelius, inkštirus, išsiplėtusias poras, paraudimą, nelygią odos struktūrą, negilius randus).Rekomenduojama naudoti tiems, kuriems taikoma farmakoterapija ( vietinė, sisteminė). Natūralios sudėties ir mineralinių pigmentų pagrindu sukurta skysta pudra garantuoja tobulą odos padengimą ir matinį efektą, užtikrina natūralų ir ilgalaikį makiažą.
Užmaskuoja į spuogus linkusios odos trūkumus, palieka ją aksomiškai glotnią, nesuteikiant kaukės efekto ir odos sausumo.
Veiksminga natūralios kilmės matinimo sistema (SeboLEPTINcontrol & SiO2 ir TiO2 keraminės mikrosferos) normalizuoja sebocitų, atsakingų už sebumo sintezę ir sekreciją, veiklą, palengvina seborėjinės odos buklę. Tapijokos mikrosferos sugeria riebalų perteklių ir natūraliai sumažina odos polinkį blizgėti.
Pore-Diminish formulė sutraukia poras, sumažindama jų matomumą ir dydį.
Pudra taip pat pasižymi antibakteriniu poveikiu, mažina spuogų simptomus, mažina polinkį jų formavimuisi.
Unikali formulė, pagrįsta tik 100% natūraliais mineraliniais filtrais, užtikrina veiksmingą apsaugą nuo UVA / UVB spindulių ir riziką spuoguotos odos spalvos pasikeitimui. Kasdieniniam naudojimui.
Produktą tolygiai paskirstykite ant veido odos ir palikite įsigerti.

Peržiūrėta 26 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas