COREGA FIX KREMAS BE SKONIO 40G | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

COREGA FIX KREMAS BE SKONIO 40G

Prekės ženklas: COREGA

7,29€

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Corega ypač stiprios fiksacijos be skonio 40 g - fiksuojamasis protezų kremas užtikrina protezų stabilumą visą dieną. Kremo sudėtyje nėra dirbtinių skonio ar spalvos stipriklių, todėl jis neturi jokios įtakos valgomo maisto skoniui. Fiksuojamasis dantų protezų kremas prilaiko protezus tvirtai visą dieną ir neleidžia maistui ar jo likučiams patekti po ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Corega ypač stiprios fiksacijos be skonio 40 g - fiksuojamasis protezų kremas užtikrina protezų stabilumą visą dieną. Kremo sudėtyje nėra dirbtinių skonio ar spalvos stipriklių, todėl jis neturi jokios įtakos valgomo maisto skoniui. Fiksuojamasis dantų protezų kremas prilaiko protezus tvirtai visą dieną ir neleidžia maistui ar jo likučiams patekti po protezais.

Naudojimo būdas
NAUDOJIMAS: 1. Naudokite vieną kartą per dieną, ant nuvalytų sausų dantų protezų, trumpomis juostelėmis, kaip parodyta. 2. Išskalaukite burną, prispauskite dantų protezus ten, kur jų vieta, tvirtai laikykite prispaudę ir tuomet sukąskite, kad patikimai prisitvirtintų. NUĖMIMAS: 1. Praskalaukite burną šiltu vandeniu ir tuomet švelniai nuimkite dantų protezus. 2. Pašalinkite kremo likučius nuo dantų protezų ir burnos šiltu vandeniu ir švelniu šepetėliu.

Peržiūrėta 25 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas