-80%
PRIMA LH, testas ovuliacijos diagnostikai, 5 vnt., 5 vnt. | internetinevaistine.lt
Vaizdas yra iliustracinis

PRIMA LH, testas ovuliacijos diagnostikai, 5 vnt., 5 vnt.

Prekės ženklas: PRIMA LH

11,69€ 2,34€

(Taupymas 9,35€)

GERIAUSIAS IKI 30.06.2024

Pasirinkto kiekio nėra. Pasirinkti kitą kiekį

Testo rinkinys: 5 testai ("šaukštelio tipo") su apsauginiu dangteliu, išsami naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.

 • „PRIMA Ovulation LH”– testas ovuliacijos diagnostikai, nustatant liuteinizuojančio hormono LH padidėjimą šlapime.
 • Šis hormonas visada yra moters organizme. Bet prieš 24-36 valandas prieš ovuliaciją prasideda staigus šio hormono pakilimas moters organizme, kas parodo optimalias vaisingumo dienas.
 • Tuo metu, kai testas yra teigiamas ...

Saugaus pirkimo garantija!

neopay

Prekės aprašymas

Testo rinkinys: 5 testai ("šaukštelio tipo") su apsauginiu dangteliu, išsami naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.

 • „PRIMA Ovulation LH”– testas ovuliacijos diagnostikai, nustatant liuteinizuojančio hormono LH padidėjimą šlapime.
 • Šis hormonas visada yra moters organizme. Bet prieš 24-36 valandas prieš ovuliaciją prasideda staigus šio hormono pakilimas moters organizme, kas parodo optimalias vaisingumo dienas.
 • Tuo metu, kai testas yra teigiamas, Jūs galite manyti, kad hormonų lygis pasiekė aukščiausią tašką beiyra palankiausias metas pastoti.
 • Ovuliacijos LH testas leidžia jums aptikti didesnį kaip 25 mTV/ml LH kiekį, todėl nustato dienas, kada esate labiausiai vaisinga.
 • Patogų „šaukštelio tipo“ testą galima tiesiog palaikyti po šlapimo srove mažiausiai 10 sekundžių ir papildomai nereikia šlapimo indelių ar šlapimo surinkimo.
 • Rezultatai gaunami tik per 5 minutes.
 • Dažniausiai LH nustatyti nepakanka vieno testo, todėl  testų rinkinį sudaro 5 testai.
 • „PRIMA“– tai aukščiausios kokybės greiti-vienkartiniai testai diagnostikai namuose - visai šeimai !
 • „Prima“  iš italų kalbos reiškia „pirma“, o sveikata yra visų svarbiausia. Skirkite laiko sau ir savo artimųjų sveikatai!

KADA GALIU ATLIKTI TESTĄ?
Kad suprastumėte, kada atlikti testą, turite žinoti, kiek trunka jūsų ciklas. Ciklo trukmė yra nuo pirmosios menstruacijų dienos iki kitų menstruacijų pradžios. Naudodamiesi lentele nustatykite, kurią dieną turite pradėti tyrimą. Pirmoji jūsų menstruacijų diena yra 1-oji diena. Jeigu jūsų ciklas yra nereguliarus, reikia apsvarstyti trumpesnį 6 pastarųjų mėnesių ciklą.
Naudodami lentelę nustatykite, kurią dieną turite pradėti tyrimą. Jeigu jūsų ciklas yra trumpesnis kaip 21 diena ir ilgesnis kaip 40 dienų, prašome pasitarti su gydančiu gydytoju.

 

Naudojimo būdas
NAUDOJIMO PEOCEDŪRA
1) Atidarykite apsauginį maišelį ir išimkite testo prietaisą. Išmeskite aliuminio maišelyje esantį drėgmę sugeriantį paketėlį.

2) Nuimkite apsauginį dangtelį ir atidenkite absorbuojantį antgalį – B pav. Pasukite prietaisą, kad rezultatų langelis būtų nukreiptas į viršų, o absorbuojantis antgalis būtų nukreiptas žemyn.

3) Absorbuojantį antgalį padėkite po šlapimo srove mažiausiai 10 sekundžių. – C1 pav.
ĮSPĖJIMAS: Pasirūpinkite, kad ant rezultatų langelio neužtikštų šlapimo lašų. Šlapimą taip pat galima lengviau surinkti į švarią, sausą talpyklą be nuosėdų (netiekiama), o absorbuojantį antgalį 10 sekundžių galima įmerkti į šlapimą. – C2 pav.

4) Ant absorbuojančio antgalio uždėkite apsauginį dangtelį. – D pav.

5) testo juostelę padėkite ant sauso plokščio paviršiaus rezultatų langelį nukreipę aukštyn. – E pav.


REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS REZULTATUS VERTINKITE PRAĖJUS TIKSLIAI 5 MINUTĖMS.
Juostelės spalvos intensyvumas rezultatų interpretavimui neturi jokios įtakos.

TEIGIAMAS REZULTATAS Rezultatų langelyje srityje T (testas) ir C (kontrolė) atsiranda dvi spalvotos juostelės. T- (testo) juostelė gali būti mažiau intensyvi (šviesesnė), nei C (kontrolės) juostelė. Tai reiškia, kad liuteinizuojančio hormono (LH) koncentracija šlapime yra lygi 25 mTV/ml arba aukštesnė . Tokiu atveju jūs pasiekiate ovuliacijos piką ir tikimybė pastoti padidėja.


NEIGIAMAS REZULTATAS Spalvota juosta atsiranda tik C (kontrolės) srityje. Tai reiškia, kad liuteinizuojuojančio hormono (LH) koncentracija šlapime yra mažesnė kaip 25mTV ir jūs ovuliacijos piko nepasiekėte. Rekomenduojama testą atlikti kiekvieną dieną.


REZULTATAS YRA NEVERTINAMAS C (kontrolės) srityje linijos neatsiranda, todėl testo rezultato interpretuoti neįmanoma, jis laikomas nevertinamu. Turite pakartotinai atlikti testą naudodami naują OVULIATION LH TEST ir naują šlapimo mėginį. Dažniausios netinkamo naudojimo priežastys yra: a) absorbuojantis antgalis buvo per ilgai įmerktas arba nepakankamai ilgai įmerktas į šlapimą; b) šlapimo lašai pateko į rezultatų langelį kol antgalis buvo po šlapimo srove.


Gamintojas: PRIMA LAB SA, Šveicarija.

Platintojas: UAB „Interlux“, Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius.

Peržiūrėta 54 kart. per paskutines 30 dienas

Prisijunkite ir palikite atsiliepimą pirmas